Portal Pszczelarski

[Sprzedam] matka pszczela 30 zł


Zajmuję się profesjonalnie hodowlą matek pszczelich backfast i carnica. Wykaz linii dostępnych na stronie www.polskimiodek.pl Matki pod nadzorem lekarza weterynarii i Krajowego Centrum Hodowli Zwierząt. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Hodowców Matek Pszczelich. Prowadzę program krzyżowniczy dla linii Daja. Matki po reproduktorkach od najlepszych hodowców z Polski i Europy. Wystawiamy świadectwo pochodzenia matki pszczelej i są oznakowane opalitkiem koloru czerwonego. Odbiór osobisty po godzinie siedemnastej lub wysyłamy pocztą od poniedziałku do czwartku. Do pięciu matek pszczelich dajemy izolator do poddawania matek pszczelich Gratis. Do piętnastu matek pszczelich dajemy skrzynkę narzędziową GRATIS. Pszczoły po matkach bardzo miodne i łagodne, charakteryzujące się wczesny i dynamiczny rozwój.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 594

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (01 Kwietnia 2023)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Stefan Jerzy Siudalski

Stefan Jerzy Siudalski

Autor artykułów

Kłodzczanin z urodzenia, obecnie mieszkaniec Warszawy. Osoba posiadające doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym: w pszczelarstwie, poszukiwaniu wody, ochronie mienia. Emerytowany redaktor naczelny pisma Ochrona mienia, wykładowca w dziedzinie technicznej ochrony mienia oraz kierownik pracowni projektowania i produkcji aparatury naukowej.

Cztery pory roku czyli piosenka o Rębkowie

Kuba

Kuba

Autor przepisów i bloga Kuba w kuchni (z małą pomocą Mamy)

Jeden z najmłodszych kucharzy w Polsce. Ma 5 lat. Bardzo lubi pływać, śpiewać, czytać i rysować.

Babeczki orzechowo-bananowe z polewą miodową

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.

Karolina Wronowska

Karolina Wronowska

Studentka biologii stosowanej na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Prowadzi badania na temat profilaktyki i zwalczania warrozy u pszczoły miodnej.

Stan warrozy w pasiekach za pomocą obserwacji osypu zimowego - badanie

Pszczoła miodna. Liczebność roju pszczół, zachowanie i rasy

Zapobieganie i zwalczanie inwazji Varroa sp. u pszczoły miodnej