Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Zebrane z własnego ogródka pszczelarskiego nasiona roślin miododajnych


Zebrane z własnego ogródka pszczelarskiego nasiona roślin miododajnych: Wieloletnie – trojeść krwista, trojeść bulwiasta, trojeść amerykańska, hyzop lekarski, szałwia okręgowa, lofant, przegorzan trwały,macierzanka piaskowa, smotrawa okazała, rożnik przerośnięty, lawenda, jeżówka purpurowa, stulisz, barbula szara-sadzonki, amorfa krzewiasta-sadzonki i nasiona, dzielżan jesienny - sadzonki.

Dwuletnie – nostrzyk żółty, szczeć draperska, dziewanna.

Jednoroczne – ogórecznik lekarski, słonecznik drobnokwiatowy, kocimiętka.

Nasiona pakowane są po 1g do 5g (w zależności od wielkości nasion), jedno opakowanie cenię po 2,50zł. Sadzonki w cenie 1,- do 3,-zł. Można zamówić większe ilości, wtedy cena do negocjacji. Wysyłam pocztą. Zdjęcia (i filmik) wszystkich tych roślin można oglądać pod adresem internetowym:
picasaweb.google.com/117080156103281166051

Adres: Tadeusz Kąkol, ul.700-lecia 14, 22-425 Grabowiec, woj. Lubelskie

e-mail: j.t.kakol@gazeta.pl
Tel. 664 688 136

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1121

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (05 Grudnia 2013)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.