Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Sprzedam rodziny pszczele


Sprzedam nadwyżkę przezimowanych rodzin pszczelich na ramce wielkopolskiej. Odbiór pszczół po pierwszym oblocie i uzgodnieniu telefonicznym. Pszczoły wyleczone z warrozy. 100% przezimowania. Pasieka pod nadzorem lekarza weterynarii. Matki z 2022 roku. Nie odpisuje na maile, więcej informacji udzielę pod numerem telefonu 519 184 792.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1167

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (19 Lutego 2023)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

SKN Apis

SKN Apis

Partner serwisu

Studenckie Koło Naukowe "Apis" funkcjonuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierując swoje działania do wszystkich miłośników owadów użytkowych.

Zbiórka nasion i sadzonek roślin miododajnych i pyłkodajnych. SKN Apis 2016

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.