Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Sprzedam platformę z 18 rodzinami


Sprzedam 18 rodzin na platformie zakupionej w tym roku. Wszystkie rodziny mają młode tegoroczne matki Buckfast, Primorska i Elgon. Sprowadzam matki hodowlane i sam hoduje matki. W tym roku sprowadziłem matkę z Danii od Kelda Brandstrupa! Zacząłem rodziny podkarmiać na zimę. Ze względu na wiek muszę zmniejszyć pasiekę.Platforma pasuje na przyczepę o wymiarach: szerokość 150 cm, długość 300 cm, wysokość z burtą od posadzki 80cm. Platforma również pasuje na większe i mniejsze przyczepki! Ule stoją po 6 szt. po jednej i drugiej stronie i w środku. Rodzinami ze środka wyjeżdża się. Rodziny na ulach 10 ramkowych wielkopolskich styropianowych w kompletacji 2 duże korpusy, jeden korpus 1/2, dennica siatkowa z szufladą, powałka i daszek. Obecnie podkarmiam rodzinę na 1 korpusie. W razie pytań proszę dzwonić!
Pozdrawiam!!!

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1083

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (28 Sierpnia 2022)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Tadeusz Kąkol

Tadeusz Kąkol

Autor tekstów

Emerytowany nauczyciel zawodu w Zespole Szkół Rolniczych. Obecnie zajmuje się pszczołami (12 uli) i ogrodnictwem (rośliny miododajne) w Grabowcu koło Zamościa.

Pyłek kwiatowy a pyłek pszczeli

Propolis - produkt pszczeli

Miód - produkt pszczeli

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę