Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Kurs kwalifikacyjny na tytuł PSZCZELARZ


Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego
w Prywatnym Centrum Kształcenia Zawodowego
03-738 WARSZAWA, ul. Kijowska 3, tel. / fax: 618-96-92,


Kurs kwalifikacyjny na tytuł PSZCZELARZ

Informujemy, że uruchamiamy nabór na kwalifikacyjny kurs zawodowy na tytuł PSZCZELARZA 612302
Najbliższy kurs rozpoczyna się 15 maja 2015 o 16.00.*
Kwalifikacyjny kurs zawodowy jest prowadzony według programu nauczania uwzględniającego podstawę programową kształcenia w zawodach, w zakresie jednej kwalifikacji.
W ramach zawodu Pszczelarz kwalifikacją w ramach której nabywane są umiejętności jest kwalifikacja R.4 – Prowadzenie produkcji pszczelarskiej. Obejmuje ona zagadnienia zgrupowane w 4 główne moduły.
1. Prowadzenie produkcji roślinnej.
2. Prowadzenie produkcji zwierzęcej.
3. Prowadzenie gospodarki pasiecznej.
4. Wykorzystywanie zasobów bazy pożytkowej.

Ukończenie kursu pozwala na przystąpienie do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawo

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 4600

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (06 Maja 2015)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.