Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ule Wielkopolskie Styrodur 4 cm 170 zł


OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

ULE WIELKOPOLSKIE ZE STYRODURU (4 cm) WRĘGOWE
W skład ula za 170 zł wchodzi:

- wentylowana dennica (2 pajączki)
- 2 korpusy
- nadstawka
- daszek - wentylowany

Wymiary:
- wysokość: 77 cm
- wymiary zewn: 45,5 cm x 45,5 cm
- wymiary wewn: 37,5 cm x 37,5 cm

Waga: ok 10 kg

Oferowane ule są malowane, posiadają wygodne uchwyty z 4 stron, wręgi są klejone i skręcane wkrętami.

Ul wykonany jest ze styroduru (zwanego twardym styropianem). Styrodur ma doskonałe właściwości izolacyjne, jest odporny na œściskanie i uszkodzenia, wodoodporny i mrozoodporny.

Grubość œścianek ula wynosi 40 mm co daje doskonałą izolację. Dennica i góra daszka mają grubośc 20 mm, boki daszka 40 mm.

ule wykonane ze styroduru od trzech sezonów stosuję również w swojej pasiece, sprawdzają się w 100%, są lekkie, doskonale izolują.

Prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia terminu i sposobu realizacji.

Wysyłka:
Płatność przy odbiorze:
-Kurier:
29 zł 1 szt, każda kolejna 29 zł.

OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 8079

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (06 Maja 2015)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.