Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Rodziny pszczele 2022


Lokalizacja:
Borzęcin,
woj. małopolskie
Pokaż na mapie

pszczeliraj
Tel.: 510120170
pasieka@pasiekapszczeliraj.pl

Wyślij wiadomość

Pszczoły 2022 – SPRZEDAŻ - 700 PLN

Od 1 marca 2022 rusza sprzedaż rodzin pszczelich na naszej pasiece. Koniec sprzedaży rodzin – 30 kwietnia 2022. Po tym terminie nie sprzedajemy rodzin pszczelich.Odbiór rodzin u nas na pasiece wygląda w następujący sposób: Kupujący przyjeżdza z własnym ulem i sam przekłada ramki z pszczołami. Ilość ramek i wielkość rodziny pszczelej zależy od terminu odbioru: w marcu rodziny sa mniejsze, w kwietniu – większe. Sprzedajemy na tylu ramkach, na ilu sa zimowane – 6/7/8/9, lub na tylu, na ilu są pszczoły prowadzone w poprawnej gospodarce pasiecznej. Gdy rodzina wymaga poszerzenia – robimy to. Nie dodajemy dodatkowo ramek luzem. Nasze rodziny sa na ramkach wielkopolskich. Matki w rodzinach są w większości znakowane. Są to matki zeszłoroczne, z białym opalitkiem. Linie, które posiadamy: Singer, Prima, Kortówka, Buchwast. Wszystkie są miodne i łagodne. Nie ma możliwości zamówienia rodzin wg linii matek. Sprzedajemy rodziny wg określonych kryteriów, takich jak siła i zwartość czerwiu : linia matek nie jest kryterium dominującym. Jeżeli w trakcie sprzedaży i przekładania okaże się, że matka zgubiła opalitek – zopalitkujemy ją ponownie.

Jeżeli ktoś nie chce sam przekładać rodzin – przekładanie przez nas wiąże się z dodatkowym kosztem 50 PLN / ul.

Wysyłka rodzin pszczelich jest możliwa – wtedy cena – 900 PLN / 1 rodzinę pszczelą. Rodziny są wysyłane w specjalnych pudłach odkładowych . Nie wysyłamy rodzin za granicę / We don’t send bees outside Poland.Pozdrawiam,Violeta Prokopiak

510 120 170

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 422

Dodano (11 Października 2021)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.