Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Rodziny pszczele 2022


Pszczoły 2022 – SPRZEDAŻ - 700 PLN

Od 1 marca 2022 rusza sprzedaż rodzin pszczelich na naszej pasiece. Koniec sprzedaży rodzin – 30 kwietnia 2022. Po tym terminie nie sprzedajemy rodzin pszczelich.Odbiór rodzin u nas na pasiece wygląda w następujący sposób: Kupujący przyjeżdza z własnym ulem i sam przekłada ramki z pszczołami. Ilość ramek i wielkość rodziny pszczelej zależy od terminu odbioru: w marcu rodziny sa mniejsze, w kwietniu – większe. Sprzedajemy na tylu ramkach, na ilu sa zimowane – 6/7/8/9, lub na tylu, na ilu są pszczoły prowadzone w poprawnej gospodarce pasiecznej. Gdy rodzina wymaga poszerzenia – robimy to. Nie dodajemy dodatkowo ramek luzem. Nasze rodziny sa na ramkach wielkopolskich. Matki w rodzinach są w większości znakowane. Są to matki zeszłoroczne, z białym opalitkiem. Linie, które posiadamy: Singer, Prima, Kortówka, Buchwast. Wszystkie są miodne i łagodne. Nie ma możliwości zamówienia rodzin wg linii matek. Sprzedajemy rodziny wg określonych kryteriów, takich jak siła i zwartość czerwiu : linia matek nie jest kryterium dominującym. Jeżeli w trakcie sprzedaży i przekładania okaże się, że matka zgubiła opalitek – zopalitkujemy ją ponownie.

Jeżeli ktoś nie chce sam przekładać rodzin – przekładanie przez nas wiąże się z dodatkowym kosztem 50 PLN / ul.

Wysyłka rodzin pszczelich jest możliwa – wtedy cena – 900 PLN / 1 rodzinę pszczelą. Rodziny są wysyłane w specjalnych pudłach odkładowych . Nie wysyłamy rodzin za granicę / We don’t send bees outside Poland.Pozdrawiam,Violeta Prokopiak

510 120 170

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 3208

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (11 Października 2021)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Kruidnoten - holenderskie ekspresowe pierniczki z miodem

Chleb na owsiance z miodem

Sałatka z kalafiora z miodem

Agnieszka Koza

Agnieszka Koza

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku

Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.

Koktajl 3 razy M (Melon, Mango, Miód)

Tarta z brzoskwiniami i miodem

Udka kaczki z gruszkami karmelizowanymi w miodzie

Fundacja Nasza Ziemia

Fundacja Nasza Ziemia

Partner serwisu

Organizacja pozarządowa założona w 1994 roku. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej.

Wyniki konkursu grantowego - z Kujawskim pomagamy pszczołom

Konkurs grantowy - Z Kujawskim pomagamy pszczołom

Wyniki konkursu grantowego Z Kujawskim pomagamy pszczołom II