Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Rodziny pszczele 2022


Pszczoły 2022 – SPRZEDAŻ - 700 PLN

Od 1 marca 2022 rusza sprzedaż rodzin pszczelich na naszej pasiece. Koniec sprzedaży rodzin – 30 kwietnia 2022. Po tym terminie nie sprzedajemy rodzin pszczelich.Odbiór rodzin u nas na pasiece wygląda w następujący sposób: Kupujący przyjeżdza z własnym ulem i sam przekłada ramki z pszczołami. Ilość ramek i wielkość rodziny pszczelej zależy od terminu odbioru: w marcu rodziny sa mniejsze, w kwietniu – większe. Sprzedajemy na tylu ramkach, na ilu sa zimowane – 6/7/8/9, lub na tylu, na ilu są pszczoły prowadzone w poprawnej gospodarce pasiecznej. Gdy rodzina wymaga poszerzenia – robimy to. Nie dodajemy dodatkowo ramek luzem. Nasze rodziny sa na ramkach wielkopolskich. Matki w rodzinach są w większości znakowane. Są to matki zeszłoroczne, z białym opalitkiem. Linie, które posiadamy: Singer, Prima, Kortówka, Buchwast. Wszystkie są miodne i łagodne. Nie ma możliwości zamówienia rodzin wg linii matek. Sprzedajemy rodziny wg określonych kryteriów, takich jak siła i zwartość czerwiu : linia matek nie jest kryterium dominującym. Jeżeli w trakcie sprzedaży i przekładania okaże się, że matka zgubiła opalitek – zopalitkujemy ją ponownie.

Jeżeli ktoś nie chce sam przekładać rodzin – przekładanie przez nas wiąże się z dodatkowym kosztem 50 PLN / ul.

Wysyłka rodzin pszczelich jest możliwa – wtedy cena – 900 PLN / 1 rodzinę pszczelą. Rodziny są wysyłane w specjalnych pudłach odkładowych . Nie wysyłamy rodzin za granicę / We don’t send bees outside Poland.Pozdrawiam,Violeta Prokopiak

510 120 170

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 3742

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (11 Października 2021)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Emilia

Emilia

Autorka przepisów kulinarnych oraz bloga Kuchenna Kontrrewolucya

Całkiem świeżo upieczona tak mama, jak blogerka kulinarna. Fascynatka dobrej kuchni i słowiańskiego folkloru.

Rolada z szynki z pastą ziołową z olejem rzepakowym i morelami

Kaczka po mazursku

Pularda w złotem kolorze z kartoflanymi kulkami

Renata Gasek

Renata Gasek

Autorka tekstów

Entuzjastka szeroko pojętego rękodzieła, autorka prac zamieszczonych na blogu Kocie robótki (https://kocieprace.blogspot.com/)

Pirografia (sztuka malowania ogniem) w pszczelarstwie

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności