Portal Pszczelarski

[Sprzedam] APARAT DO INSEMINACJI MATEK PSZCZELICH


Lokalizacja:
Dobra Wola,
woj. mazowieckie
Pokaż na mapie

xpawely
Tel.: +48794321011
xpawely@gmail.com

Wyślij wiadomość

Sprzedam profesjonalny aparat do inseminacji matek pszczelich.

Posiada możliwość precyzyjnej regulacji i ustawienia igły w każdej możliwej pozycji podczas wykonywania zabiegu, oraz szybkiej wymiany.

Spełnia funkcję również stacji do pobierania nasienia.
W komplecie szczypce, przekaźnik, 2 komplety rozwieraczy i separatorów i dwa manipulatory do nich,10 nowych igieł, kilkadziesiąt kapilar do przechowywania nasienia + akcesoria.
Aparat produkcji brytyjskiej.
Aparat jest praktycznie nowy, w metalowej walizce.
Używany sporadycznie :)

W zestawie również płuczka do CO2 z regulacją przepływu gazu i mocowaniem bezpośrednio do butli, butla CO2 2 kg pełna wraz z legalizacją oraz przewód.
Cena za zestaw 5500 zł.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 90

Dodano (20 Września 2021)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.