Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ulik weselny 1/4 ramki wielkopolskiej TANI sklejka 55zł


Ulik weselny na połowę ramki nadstawkowej wielkopolskiej (1/4 ramki wielkopolskiej).

Ulik służy do unasieniania 2 matek równocześnie. Posiada dwie niezależne części, z dwoma podkarmiaczkami. Można dodatkowo od góry dać folię. Daszek okuty jest blachą aluminiową. Wszystkie elementy ula wykonane są ze sklejki (z wyjątkiem ramek), skręcane wkrętami oraz klejone. Ulik należy zabezpieczyć farbą przed warunkami atmosferycznymi. . W dennicy znajduje się wentylacja.

Zaletą tego ulika jest to, że po sezonie ramki możemy przełożyć do korpusu nadstawkowego wielkopolskiego. Wystarczy w korpus włożyć kawałek listewki stanowiący podparcie dla ramek 1/4.

Uliki są w drugim gatunku. Możliwe są przebarwienia sklejki, delikatne miejscowe rozwarstwienia sklejki, co w żaden sposób nie ogranicza ich funkcjonalności, ani nie utrudnia obsługi.

W zestawie 8 ramek (do złożenia) 1/4 wlkp prostych

Czas wysyłki do 7 dni roboczych.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 931

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (29 Sierpnia 2021)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniokracja.hanami.pl

Japonista, dziennikarka, badaczka kultury żywieniowej, autorka książek: "Tradycje kulinarne Japonii" i "Japońskie słodycze" (książka nominowana w 3 kategoriach do Gourmand World Cookbook Awards). Zajmuje się prowadzeniem warsztatów kulinarnych, a także spotkań z zakresu historii jedzenia, trendów kulinarnych i percepcji smaku.

Figi z jogurtem bałkańskim i pistacjami

Ciasteczka lekko miodowe

Żurawina z miodem i wanilią

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.