Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Transportówka Wielkopolska Dadant Warszawska do ramek


Posiadam w sprzedaży transportówki, transportery do ramek Wielkopolskich, Dadant, Warszawskich Zwykłych oraz Warszawskich Poszerzanych.
Wielkopolska - 47 zł za sztukę
Dadant - 49 zł za sztukę
Warszawska Zwykła - 47 zł za sztukę
Warszawska Poszerzana - 49 zł za sztukę

Skrzynka mieści 6 ramek hoffmanowskich oraz 9 ramek zwykłych. Wykonana jest z płyty pilśniowej szlifowanej o grubości 4mm osadzonej na drewnianej ramie (beleczki z drewna iglastego), dzięki czemu jest lekka i poręczna. Skrzynka posiada zamknięcie skrzyniowe – poręczna pokrywą zamocowana jest na zawiasach. Solidna pokrywa spełnia bardzo ważną funkcję – dzięki niej można zakryć ramki po wyjęciu z ula zapobiegając w ten sposób rabunkom, dzięki czemu zapewnia się pszczołom bezpieczeństwo i spokój. Skrzynka zaopatrzona jest również w wygodny pas parciany do jej łatwego przenoszenia.

Dodatkowo transporter wyposażony jest w zasuwkę oczkową 4-funkcyjną (można ją ustawić w pozycji otwarte/półotwarte/zamknięte/zamknięte do transportu pszczół). Dzięki zamontowaniu zasuwki pszczoły mogą swobodnie wchodzić i wychodzić ze skrzynki. Zasuwka pełni bardzo ważną funkcję wentylacji, dzięki czemu zapewniony jest prawidłowy przepływ powietrza we wnętrzu skrzynki, co jest jej wielką zaletą.

Posiadam na sprzedaż większą liczbę tego typu transportówek. W celu udzielenia szczegółowych informacji zachęcam do kontaktu telefonicznego. Istnieje możliwość wysyłki dowolnej liczby transportówek na wskazany adres.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 903

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (13 Lipca 2021)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Właściwości i zastosowanie miodu

Kontrola jakości miodu

Skład miodu

Daniel Borak

Daniel Borak

Autor tekstów

Właściciel gospodarstwa pasiecznego Ślężańskie Miody i serwisu partnerskiego www.slezanskiemiody.pl

Projekt Bzykająca Przyczepka Edukuje

Projekt Bzykająca Przyczepka

Konferencja Pszczelarska: Gospodarka Pasieczna i Wychów Matek w sezonie 2015