Portal Pszczelarski
Firma Łysoń
Firma Łysoń

[Sprzedam] Miód wielokwiatowy 2021 w słoikach 0.9l


Witam, mam do zaoferowania naturalny miód pszczeli z własnej polskiej pasieki położonej na Lubelszczyźnie.
Sprzedaję miód rzepakowy i wielokwiatowy w słoikach 0.9l w cenie 30 zł/szt przy zakupie od 50 szt oraz w beczkach w cenie 19 zł/kg. Możliwa wysyłka lub dowóz. Więcej informacji pod nr.tel.730860494.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1339

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (08 Lipca 2021)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:



  Współpracują z portalem:

Centrum Apiterapii ApiBałt

Centrum Apiterapii ApiBałt

Bałtów 8, 27-423 Bałtów (na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego) Telefon: +48 530-747-744 E-mail: biuro@apibalt.pl

Mini SPA w Bałtowie

Tadeusz Kaczkowski

Tadeusz Kaczkowski

Autor artykułów

Urodziłem się na Podolu. Jestem synem pszczelarza. Prowadzę własną pasiekę od 60 lat.

Trutowienie matek pszczelich

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim