Portal Pszczelarski

[Sprzedam] MIÓD z Ukrainy


Dzień dobry.
Producenci miodu z Ukrainy (kilku właścicieli) poszukują rynku zbytu w Polsce, bez pośredników. Zapraszamy do wieloletniej współpracy z korzyścią dla obu stron. Oferujemy miód w 100% naturalny w cenie niższej niż u pośredników).
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani taką współpracą to zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail.

Szczegóły propozycji na 2021 rok:

Wiosna była chłodna, miodu zostało zebrane nie tak dużo jak zazwyczaj.
Producenci sprzedają obecnie miód w cenie 160 UAH za litr. W środku i pod koniec sezonu pośrednicy skupują ten miód 20% taniej. Zbierają większą ilość, dodają pewne komponenty dla atrakcyjnego wyglądu zewnętrznego, następnie wywożą poza terytorium UA i sprzedają w Europie w cenie 6-7 € za litr.
Dlatego wynikła konieczność znalezienia bezpośredniego odbiorcy. Dla współpracy, obywatel UE powinien przyjechać do Ukrainy (pod samą granicę ładunek może zostać przywieziony lub ewentualnie można zajechać do producentów aby zapoznać się, podzielić doświadczeniem i przyjrzeć jak wygląda proces produkcji). Za ostateczną cenę i ilość zawsze można się jakoś porozumieć.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1699

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (01 Czerwca 2021)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:



  Współpracują z portalem:

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Klasyczna truskawka z miodem

Marchewkowe naleśniki z miodem

Banan w cieście

SKN Apis

SKN Apis

Partner serwisu

Studenckie Koło Naukowe "Apis" funkcjonuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierując swoje działania do wszystkich miłośników owadów użytkowych.

Zbiórka nasion i sadzonek roślin miododajnych i pyłkodajnych. SKN Apis 2016

Martyna Walerowicz

Martyna Walerowicz

Autorka tekstów

Dziennikarz. Ukończyła studia ogrodnicze, na których zajmowała się pszczelarstwem i owadami zapylającymi.

Webinarium Kim & Jim show: I bought bees. Now what? 2016

Pszczoła na kofeinie i miód kawowy

Konopie indyjskie i ich wpływ na pszczoły