Portal Pszczelarski

Pszczeli Port

[Sprzedam] Sprzedam sprzęt po pasiece


Lokalizacja:
Naruszewo,
woj. mazowieckie
Pokaż na mapie

Karol123
Tel.: 608220394
k.olszanowski@wp.pl

Wyślij wiadomość

Witam,
sprzedam praktycznie nowe sprzęty które zostały mi po prowadzeniu pasieki - przez 3 sezony. Sprzedaje ponieważ kończę produkcję miodu.
Sprzęt marki Łysoń, praktycznie nowy:
1. Miodarka radialna 1 m średnicy, elektryczna, komputer sterujący - 7 tys
2. Stoły do odsklepiania ramek - ramka dadanta (1600 zł) i wielkopolska (1600 zł) - poszerzane, wzmocnione
3. Odstoinik miodu 150 l(700 zł) + mam dozwonik (200 zł)
4. Ule styrodurowe - dadant i wielkopolskie (150 zł za ul w dobrym stanie), możliwość negocjacji przy zakupie bardziej zużytych elementów. ( ok, 60 ul wlkp i 30 dadant)
5. Ramki z węzą i bez - dadant i wielkopolskie ( do uzgodnienia) kilkaset sztuk zarówno odbudowana węza jak i nie.
6. Paleta słoików 500 ml - ok 70 gr sztuka.
7. Nóż parowy do odsklepiania ramek nasadkowy - nowy -1200 zł
8. Beczki 70 l na miód.
Możliwość wystawienia FV, odbiór osobisty.
Pszczoły już sprzedałem.
Więcej informacji: 608 220 394

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 178

Dodano (21 Kwietnia 2021)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.