Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Sprzedam pszczoły ul ramka wielkopolska odkłady pszczeleSprzedam pszczoły ul ramka wielkopolska odkłady pszczele

Sprzedam przezimowane rodziny pszczele. Mam przygotowane na sprzedaż 50 rodzin . Pszczoły do kupienia nawet i dziś. Byle by nie padało:)

Matki pszczele w rodzinach to krainka Sklenar -bardzo łagodna i miodna, Włoszka -niesamowicie plenna i spokojna oraz kilka uli z Buckfastem.

Pszczoły po pierwszym przeglądzie wiosennym. Zimę przeżyły w dobrej kondycji.

Cena 480 pln za same rodziny pszczele na ramkach wielkopolskich bez ula. Przełożymy je do twojego ula.

Cena 550 pln za rodziny pszczele na ramkach wraz z ulem wielkopolskim styrodurowym.

Ul taki jak na zdjęciu z mojej pasieki. Są to ule w których zimowały pszczoły. Ul składa się z płaskiej dennicy, dwóch korpusów, powałki i daszka . Ule ze styroduru są lekkie . Pszczoły bardzo dobrze w nich zimują.

Odbiór osobisty na pasiece położonej w okolicach Poznania. Pszczoły są po przeglądzie więc zakup jest możliwy już od dzisiaj.

Telefon 780 120 770

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 839

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (21 Marca 2021)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.