Portal Pszczelarski

[Kupię] Odkupię rodziny pszczele za symboliczną kwotę


Witam wszystkich,

Jestem „nowym/starym” pszczelarzem. Starym, z uwagi na to, że lata temu będąc jeszcze nastolatkiem pomagałem swojemu dziadkowi przy pasiece, i to właśnie w tym czasie narodziło się moje zamiłowanie do pszczelarstwa. Nowym, ponieważ dopiero w poprzednim roku postanowiłem pójść w ślady mojego dziadka i założyć pasiekę. W tamten sezon wszedłem z trzema odkładami i niestety, ale jedną rodzinę dopadła nosemoza i nie przezimowała. Ten rok rozpoczynam więc z dwoma silnymi rodzinami i kilkoma pustymi ulami wielkopolskimi własnej roboty, na które z braku możliwości trochę przykro się patrzy. Powiększenie pasieki o kilka kolejnych pni jest czasochłonne, a sam za dwa lata przechodzę na emeryturę i chciałbym poświęcić się tej pasji mając prawdziwą pasiekę, jaką kiedyś miał mój dziadek. Wiem, że pszczelarstwo to domena ludzi o starszym roczniku nierzadko zmęczonych i schorowanych, i jeśli czujesz, że niestety, ale Twoja pasieka wymaga redukcji o kilka rodzin (ewentualnie uli wraz z rodzinami), to dojadę do Ciebie, i z chęcią je odkupię za symboliczną kwotę. Nie chcę otrzymać niczego „za darmo”. Chciałbym tylko nacieszyć się pszczołami będąc na emeryturze aż do momentu, w którym kiedyś sam nie podejmę decyzji o redukcji/likwidacji pasieki.

/Romek

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 451

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (28 Lutego 2021)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.