Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Warsztaty jesienne: lanie świec, produkcja grzybni grzybów jadalnych oraz wy


Kochani kursanci!

Chcemy was wszystkich zaprosić na warsztaty (z żonami, mężami, dziećmi, psami, babciami i całym innym żywym inwentarzem) o tematyce jesiennej: produkcja domowa świec, wypad na grzyby w znane grzybowe lasy, produkcja grzybni (sprawdzona wielokrotnie, działa!), oraz rośliny w kosmetyce. Impreza połączona z wiedzą – gwarantowana!
Cena 500 PLN / osoby.
Dzieci śpiące razem: za darmo.
Dzieci śpiące osobno 100 PLN.


Wyżywienie w cenie. Mamy najwyższe opinie o naszym „żarciu” , jakie można sobie wyobrazić na booking.com, po wkliknięciu „Aparthotel Borzeckie Zalipie”, ten, kto już był, wie, o czym mówię : cha, cha, cha….. niebo w gębie….

Termin: przyjazd w piątek między 19.00 a 22.00, wyjazd w niedzielę do 11.00

Sierpień 2021 – 13,14,15 sierpnia 2021

Zapraszamy do kontaktu pod numer 510 120 170

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 216

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (03 Lutego 2021)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.