Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Wyjazdowe Rodzinne Warsztaty Kosmetyki Naturalnej z wykorzystaniem produktów


Wyjazdowe Rodzinne Warsztaty Tworzenia kosmetyków naturalnych z wykorzystaniem produktów pszczelich: wosku, miodu, pyłku, propolisu

Sezon 2021

Dla Kogo: panie, panowie, rodziny z dziećmi.

Czas trwania: od piątku wieczór do niedzieli rano.

Cena: 700 PLn / osoba dorosła / za cały pobyt z noclegiem i wyżywieniem

100 PLn / za dziecko / za cały pobyt z noclegiem i wyżywieniem

Terminy: 23 – 24 – 25 kwietnia

Harmonogram

Piątek: przyjazd między 19.00 a 20.00, zakwaterowanie. Każda rodzina otrzymuje osobny pokój z łazienką i toaletą.

Sobota:

Panie: kobiety wraz z dziewczynkami biorą udział w warsztatach tworzenia kosmetyków naturalnych. Robimy: kremy, szampony, peelingi, błyszczyki do ust. Wykonane kosmetyki testujemy i zabieramy ze sobą.

Panowie: jadą z synami na spływ pontonowy.

W między czasie: nauczymy się wykonywać śniadanie hotelowe, obiady wiejskie, upieczemy na starodawnych patelniach grzybki – ciasteczka i je udekorujemy. Odbędzie się pokaz i degustacja przeróżnych odmian miodu. Pokażemy wnętrze ula i opowiemy o życiu pszczół.

Spróbujemy apiterapii (wdychanie powietrza ulowego) oraz relaksu na hamakach wśród brzóz.

Dzieci zaś będą miały ogromne pole do popisu w labiryncie z nawłoci, jest piaskownica, sznury do akrobacji, huśtawki, trampolina.

Dla chętnych – spanie razem z kotem (dajemy kuwetę i kota). Kot zawsze jest zachwycony, gdy może się wcisnąć naszym gościom do pokoju.

Wieczorem palimy ognisko i jedziemy wozem konnym na zwiedzanie okolicy.

Niedziela: śniadanie i wyjazd do godziny 11.00

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 147

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (03 Lutego 2021)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.