Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Kurs Pszczelarski dla Dzieci


Wszystkie dzieciaki zapraszamy na Kurs Pszczelarski dla dzieci

Organizowany po raz pierwszy w Polsce!

Dla Kogo: dzieci powyżej 4 roku życia, które są ciekawe świata,

(doskonały prezent na Urodziny / Komunię dla twojego dziecka)

Czas trwania: od piątku wieczór do niedzieli .

Cena: 700 PLn / za dziecko / za cały pobyt z noclegiem i wyżywieniem

300 PLn / za osobę dorosłą / za cały pobyt z noclegiem i wyżywieniem

Termin: 6-7-8 sierpnia 2021 r.

Przyjazd: 0d 18.00 do 22.00 w piątek – 6 sierpnia.

Harmonogram

Piątek: przyjazd między 18.00 a 22.00, zakwaterowanie. Każda rodzina otrzymuje osobny pokój z łazienką i toaletą.

Sobota: śniadanie godzina 9.00 . Potem dzieci przebierają się w stroje pszczelarskie i idą z nami do uli. Pokażemy wnętrze ula i opowiemy o życiu pszczół. Zajęcia z przerwami na posiłki trwają do godziny 15.00 . Potem mamy czas wolny, upieczemy na starodawnych patelniach grzybki – ciasteczka i je udekorujemy, spróbujemy apiterapii (wdychanie powietrza ulowego) oraz relaksu na hamakach wśród brzóz. Dzieci będą miały ogromne pole do popisu w labiryncie z nawłoci, jest piaskownica, sznury do akrobacji, huśtawki, trampolina.

Dla chętnych – spanie razem z kotem (dajemy kuwetę i kota). Kot zawsze jest zachwycony, gdy może się wcisnąć naszym gościom do pokoju.

Wieczorem palimy ognisko i jedziemy wozem konnym na zwiedzanie okolicy.

Niedziela: śniadanie, zajęcia przy ulach i wyjazd do domu lub na kąpielisko razem z nami w Radłowie o godzinie 16.00

Pokazujemy dzieciom świat pszczół i magię zaklętą w ulu, który jest istotnym elementem naszego świata. Uczymy wrażliwości i poszanowania dla tych pożytecznych owadów, od których zależy jakość naszego istnienia. Kurs się odbywa zgodnie z założeniami podstawy programowej na poziomie edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej i szkolnej.
Dodatkowe informacje:

– treści przekazywane podczas warsztatów są dostosowane do wieku uczestników
– zajęcia prowadzą pszczelarze-edukatorzy- pracownicy stacji – Kurs pszczelarski, zaś opalikowanie matek : Eva – mistrzyni opalitkowania – lat 9 i Sonia – lat 6, zopalitkowały ponad 1000 matek każda.

– maksymalna ilość dzieci w jednej grupie to 25
– na koniec zajęć dzieci otrzymują słoiczek miodu oraz imienny Dyplom Młodego Pszczelarza

Jeśli chcesz się dowiedzieć o dodatkowy termin lub więcej o organizacji warsztatów, zadzwoń: 510 120 170

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 241

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (03 Lutego 2021)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.