Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Miód z pasieki gryczany lipowy spadziowy akacjowy


Lokalizacja:
woj. świętokrzyskie
Pokaż na mapie

Kariven
Tel.: 693570189
swietokrzyskapasieka@gmail.com

Wyślij wiadomość

Miód jest z mojej pasieki stacjonarnej oraz wędrownej, a także od znajomych pszczelarzy.

Zdjęcie podglądowe koloru miodów, które były w tym sezonie. Dla chętnych mogę wysłać próbkę miodu. Rozlany w wiadra po 40 kg.

Preferowany kontakt telefoniczny.

Rodzaje miodów:
- Wielokwiatowy 15 zł/kg BRAK
- Rzepakowy 16 zł/kg BRAK
- Gryczany 18 zł/kg
- Leśny (wielokwiat ze spadzią) 19 zł/kg
- Lipowy 20 zł/kg
- Lipowy ze spadzią 20 zł/kg
- Gryczany 21 zł/kg
- Nawłociowy 21 zł/kg BRAK
- Faceliowy 21 zł/kg BRAK
- Akacjowy 21 zł/kg
- Spadź liściasta 24 zł/kg
- Spadz iglasta 34 zł/kg

Sprzedam także wosk około 250 kg

Nie sprzedaje miodu w słoikach wysyłkowo(jedynie odbiór osobisty), a także pyłku, pierzgi i propolisu.

Najlepiej odbiór osobisty, możliwa wysyłka na palecie, koszt to około 180zł.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 83

Dodano (12 Stycznia 2021)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.