Portal Pszczelarski

Pszczeli Port

[Współpraca] Współpraca zainwestuje w rozwój pasieki - pszczelarstwo, ule, miód


Lokalizacja:
Ząbkowice Śląskie,
woj. dolnośląskie
Pokaż na mapie

MateuszB
Tel.: 739452911
mberg.logistics@gmail.com

Wyślij wiadomość

Zainwestuję w rozwój pasieki.
Tereny Ząbkowic Śląskich, oraz obszary do 15km.
Ty posiadasz wiedzę i własną pasiekę.
Ja posiadam finanse, 2 osoby chętne na pracy (bez doświadczenia, do przyuczenia), doświadczenie w sprzedaży, kontakty wśród odbiorców (sklepy oraz jeden duży chętny na skup większych ilości w cenach hurtowych].
Mi samemu od podstaw zajmie bardzo dużo czasu na nauczenie się pszczelarstwa, ale mam rozwiniętą stronę handlową. Współpracując możemy osiągnąć lepsze efekty.

Jeżeli jesteś zainteresowany Proszę o kontakt - tylko konkretne i zdecydowane osoby
Warto porozmawiać, a kto wie, może uda się osiągnąć razem jakiś fajny projekt.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 284

Dodano (31 Grudnia 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

ToSieNosi.eu
Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków
ToSieNosi.eu

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.