Portal Pszczelarski

Pszczeli Port

[Sprzedam] Pszczoła murarka ogrodowa-kokony


Witam,
Oferuję kokony pszczoły murarki ogrodowej w cenie 30 groszy za kokon. Szybka i bezpieczna dla pszczół wysyłka na terenie całego kraju oraz za granicą. Mamy w ofercie także rurki-domki dla pszczelej kolonii.

Pszczoła murarka to doskonały owad zapylający do ogrodu, szczególnie do upraw szklarniowych, do sadu i na pole. Pszczoły tego gatunku nie posiadają żądła, więc są bezpieczne dla wszystkich, nawet najmniejszych użytkowników ogrodu. Piękna obserwacja przyrodnicza dla dzieci i lekcja biologii z uwagi na ciekawe zachowania osobnicze pszczół. Pszczoły wylęgają się z każdego kokonu na wiosnę. Zapylają wszystkie uprawy w promieniu do 200 m od gniazda. Spółkują w późniejszym okresie składając jaja w rurkach na kolejny sezon.

Możliwa wysyłka lub odbiór osobisty. Ilość zamawianych kokonów min. 100 szt.
Wysyłane są w plastikowych opakowaniach. Instrukcja hodowli udzielana przy zakupie. Możliwość nabycia kilkudziesięciu tysięcy pszczół (np. do sadów, do dużych szklarni itp.).

p.s.
SELEKCJONOWANE KOKONY oznaczają że macie Państwo pewność, że w 100% z każdego kokonu wybudzi się pszczoła. Ma miejsce niestety na allegro proceder - o czym informują klienci - że sprzedaje się "martwe", zainfekowane pasożytami kokony. Z takich kokonów nigdy nie wybudzi się pszczoła. My dbamy o higienę naszej populacji i z tej (dobrej jakości) nadwyżki sprzedajemy Państwu.

Zapraszamy :-)

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 170

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (18 Grudnia 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

ToSieNosi.eu
Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków
ToSieNosi.eu

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.