Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Voucher Podarunkowy na Gwiazdkę: Kurs Pszczelarski 2022


Vouchery upominkowe – Podaruj Prezent dla Ukochanej i Ważnej Ci Osoby - sezon 2022!
Doskonały prezent na Mikołajki, Gwiazdkę!

Szanowni Państwo,serdecznie zapraszamy do zakupu Kursu Pszczelarskiego dla Początkujących Edycja 2022, który będzie prezentem na Urodziny, Imieniny, Walentynki, Rocznice, lub ze zwykłej – niezwykłej miłości dla Najbliższej Ci Osoby.Wysyłamy Voucher – potwierdzenie zakupu Kursu na pięknym, ozdobnym papierze i w ślicznej teczce!Cena podstawowa z noclegiem i wyżywieniem jest: 1000 PLN
Cena bez noclegu z wyżywieniem: 890 PLN
Osoby towarzyszące: koszt 550 PLN / kurs – nie ma podziału ceny na nocleg i wyżywienie.
Dzieci śpiące z rodzicami i psy* za darmo. (Psy nie mogą gonić luzem, muszą być uwiązane, gdyż na pasiece na etacie są Koty, które utrzymują mysią populację w ryzach :-))
Pobyt na pasiece rozpoczyna się przyjazdem w czwartek wieczorem od 19.00. Kurs zaś jest od piątku rano 8.00 do niedzieli 16.00.

Zakwaterowanie odbędzie się w domu skansenowym, który na dzień dzisiejszy posiada 7 niezależnych pokoi z osobnymi łazienkami.

Terminy u nas na stronie: www.pasiekapszczeliraj.plJak się zapisać:

proszę wykupić na stronie kurs/voucher kursu.
wykupienie kursu jest równoznaczne z zapisaniem się na kurs.
po złożeniu zamówienia prosimy o dokonanie wpłaty za kurs.


Harmonogram: Intensywny Kurs Pszczelarski dla Początkujących

Edycja 2022.

Tematyka zagadnień poruszanych na kursie:

Podstawy pszczelarstwa
Biologia rodziny pszczelej
Podstawy genetyki i praca hodowlana
Prawne i ekonomiczne aspekty zakładania i prowadzenia pasieki.
Wybór stanowiska.
Rośliny miododajne.
Choroby pszczół i ich zwalczanie
Zakup ula i sprzętu pasiecznego – co wybrać?
Pozyskiwanie produktów pszczelich, z naciskiem na pozyskiwanie miodu. Co zrobić, by mieć miód?
Całoroczna gospodarka pasieczna: bieżące prace w pasie

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 359

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (22 Listopada 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.