Portal Pszczelarski

Pszczeli Port

[Sprzedam] MIÓD


Oferuje Państwu NATURALNE miody pszczele.

Miód pochodzi z tego sezonu 2020.

————Oferowane miody————

Miód rzepakowy 16,00zł / kg
Miód wielokwiatowy 16,00zł / kg
Miód mniszkowy 19,50zł / kg
Miód lipowy 22,00zł / kg
Miód gryczany 23,00zł / kg
Miód z terenów leśnych 19,50zł / kg
Miód wrzosowy 60,00zł / kg

Pyłek pszczeli 42,00zł / kg ( pyłek pakowany we worki po 5kg )

————WAŻNE INFORMACJE————

Każdy miód ulega krystalizacji, na życzenie miód mogę zdekrystalizować.

Miód jest pakowany we wiaderka po 28-30kg lub beczki 290-300kg.

Pyłek pszczeli jest pakowany we worki po 5kg, mrożony, suszony i przewiany.

Zapraszam do odbioru osobistego obok Łodzi !

W przypadku wysyłki miód wysyłam od 8 wiaderek lub 1 beczki
koszt wysyłki od 220 – 290zł w zależności od wielkości palety i wagi .

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY hurtowych odbiorców !!!

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 239

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (20 Listopada 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

ToSieNosi.eu
Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków
ToSieNosi.eu

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.