Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Poduszka Ocieplająca Pozioma Ula Wielkopolskiego Ocieplenie Ocieplacz


• Poduszka dla Uli WIELKOPOLSKICH 10 ramkowych
CENA: 11zł
WYMIARY: 42cm x 42cm

• Poduszka dla Uli WIELKOPOLSKICH 12 ramkowych
CENA: 13zł
WYMIARY: 42cm x 50cm

Posiadam w sprzedaży nowe poduszki / maty ocieplające poziome dla uli Wielkopolskich 10 ramkowych lub 12 ramkowych. Poduszka stanowi górne docieplenie ula, jej wypełnienie stanowi filc, oraz naturalny wełniany wkład ocieplający. Mata obszyta jest płótnem, dodatkowo posiada pikowanie w 4 punktach. Dzięki takiej konstrukcji poduszka jest ciepła, zwarta a jej wypełnienie nie przemieszcza się.

Grubość poduszki (około 3,5cm) jest odpowiednio dobrana, tak aby zapewnić pszczołom ciepło i ochronę, ale również przepływ powietrza i odprowadzenie wilgoci, która gromadzi się w ulu (materiał, którym poduszki są obszyte jest również oddychający). Dzięki temu można ograniczyć przepływ powietrza, ale nie zablokować go całkowicie, a to blokuje rozwój pleśni i zapobiega chorobom wśród pszczół. Poduszka może być stosowana bezpośrednio na ramki, dzięki temu, że obszyta jest wytrzymałą tkaniną.
Mata w skuteczny sposób chroni górę gniazda oraz jego boki przed szkodliwym działaniem mrozu w porze zimowej. Ponadto w bardzo prosty sposób można ją osuszyć z wilgoci, rozwieszając ją w suchym i ciepłym miejscu.

Istnieje możliwość wysyłki na wskazany adres dowolnej liczby mat ocieplających (przedpłata lub płatność przy odbiorze). W razie szczegółowych pytań proszę o kontakt

Posiadam również w sprzedaży ocieplacze boczne-pionowe wielkopolskie, ostrowskiej, dadant, warszawskie zwykłe i poszerzane. Zachęcam do przejrzenia moich pozostałych ogłoszeń.

Uwaga! Poduszki dostępne są w różnych wzorach- wysyłam losowo lub określony wzór po wcześniejszym uzgodnieniu.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 97

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (28 Października 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.