Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Poduszka Ocieplająca Pozioma Ula Wielkopolskiego Ocieplenie Ocieplacz


• Poduszka dla Uli WIELKOPOLSKICH 10 ramkowych
CENA: 11zł
WYMIARY: 42cm x 42cm

• Poduszka dla Uli WIELKOPOLSKICH 12 ramkowych
CENA: 13zł
WYMIARY: 42cm x 50cm

Posiadam w sprzedaży nowe poduszki / maty ocieplające poziome dla uli Wielkopolskich 10 ramkowych lub 12 ramkowych. Poduszka stanowi górne docieplenie ula, jej wypełnienie stanowi filc, oraz naturalny wełniany wkład ocieplający. Mata obszyta jest płótnem, dodatkowo posiada pikowanie w 4 punktach. Dzięki takiej konstrukcji poduszka jest ciepła, zwarta a jej wypełnienie nie przemieszcza się.

Grubość poduszki (około 3,5cm) jest odpowiednio dobrana, tak aby zapewnić pszczołom ciepło i ochronę, ale również przepływ powietrza i odprowadzenie wilgoci, która gromadzi się w ulu (materiał, którym poduszki są obszyte jest również oddychający). Dzięki temu można ograniczyć przepływ powietrza, ale nie zablokować go całkowicie, a to blokuje rozwój pleśni i zapobiega chorobom wśród pszczół. Poduszka może być stosowana bezpośrednio na ramki, dzięki temu, że obszyta jest wytrzymałą tkaniną.
Mata w skuteczny sposób chroni górę gniazda oraz jego boki przed szkodliwym działaniem mrozu w porze zimowej. Ponadto w bardzo prosty sposób można ją osuszyć z wilgoci, rozwieszając ją w suchym i ciepłym miejscu.

Istnieje możliwość wysyłki na wskazany adres dowolnej liczby mat ocieplających (przedpłata lub płatność przy odbiorze). W razie szczegółowych pytań proszę o kontakt

Posiadam również w sprzedaży ocieplacze boczne-pionowe wielkopolskie, ostrowskiej, dadant, warszawskie zwykłe i poszerzane. Zachęcam do przejrzenia moich pozostałych ogłoszeń.

Uwaga! Poduszki dostępne są w różnych wzorach- wysyłam losowo lub określony wzór po wcześniejszym uzgodnieniu.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1378

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (28 Października 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Centrum Apiterapii ApiBałt

Centrum Apiterapii ApiBałt

Bałtów 8, 27-423 Bałtów (na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego) Telefon: +48 530-747-744 E-mail: biuro@apibalt.pl

Mini SPA w Bałtowie

Ewelina Rękawek

Ewelina Rękawek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga pysznewege.com

Copywriter z zawodu, górołaz i kucharka z zamiłowania, wegetarianka z przekonania.

Amarantus z miodem i migdałami

Szpinak z gruszką, pomarańczą i miodem

Szarlotka z karmelizowanymi migdałami

Grzegorz Belica

Grzegorz Belica

Autor tekstów oraz Koordynator Fab Lab Łódź

Fab Lab Łódź to organizacja propagująca idee zrób to sam, samowystarczalności i rozwoju umiejętności praktycznych. Jednym z elementów jaki rozwijają jest edukacja w zakresie hodowli pszczół i roli jaką pełnią w naturze i gospodarce człowieka.

Warsztat: Sami robimy ul wielkopolski

Warsztaty pszczelarskie w Fab Lab Łódź - relacja z wydarzenia

III edycja warsztatów: Sami robimy ul wielkopolski

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim