Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Sprzedam ule / pasiekę / sprzęt pszczelarski


Lokalizacja:
Bartoszyce,
woj. warmińsko-mazurskie
Pokaż na mapie

patrynio0147
Tel.: 576961283
patrynio0147@gmail.com

Wyślij wiadomość

Ogłoszenie OLX:
https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-ule-pasieke-sprzet-pszczelarski-CID757-IDG2tK0.html

Sprzedam pojedyncze ule wraz z rodzinami pszczelimi lub całą pasiekę
składającą się z 26 rodzin pszczelich. 18 rodzin ul warszawski
poszerzany i 8 rodzin ul dadanta (silne rodziny).

3 ule warszawskie poszerzane bez rodzin.
Ule drewniane warszawskie ocieplane, 12 ramkowy - 650 zł/szt

Ul dadanta 4 x styropianowe - 550 zł/szt

Ul dadanta 4 x drewniane - 550 zł/szt

Ule puste warszawskie - od 100 zł do 250 zł
(ilość: 17 + 5 z nadstawką)

Przyczepa pszczelarska - 3500 zł

Topiarka do wosku + taboret gazowy (nowe, nie używane) - 1600 zł

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 319

Dodano (07 Sierpnia 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.