Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Odkłady pszczele ramka WIELKOPOLSKA krainka buckfast


Lokalizacja:
Stanisławowo,
woj. pomorskie
Pokaż na mapie

miodolandia
Tel.: 664863318
matbrowarczyk@gmail.com

Wyślij wiadomość

Mamy na sprzedaż w sezonie 2020 odkłady pszczele 5-ramkowe. Odkład składa się z 5 ramek WIELKOPOLSKICH z czego 3 ramki są ze sprawdzonym czerwiem w różnym stadium i 2 ramki osłonowe – pokarm. W odkładach znajduje się matka czerwiąca, znakowana opalitkiem z sezonu 2020.
Oferujemy w ramach odkładów matki:
BUCKFAST PS
BUCKFAST KB
krainka ALPEJKA
krainka AGT

Odkłady tylko na ramce WIELKOPOLSKIEJ
ODBIÓR TYLKO OSOBISTY (NIE WYSYŁAMY I NIE DOWOZIMY PSZCZÓŁ DO KLIENTA)
Odbiór odkładów w kolejności złożenia zamówienia OD DNIA 15.06.2020Cena: 230zł / odkład
Wymagana PRZEDPŁATA w wysokości 50zł / odkład (więcej informacji udzielę po złożeniu zamówienia)
Odbiór osobisty (Pasieka MIODOLANDIA, Stanisławowo 15, 83-020 Cedry Wielkie k/Gdańska) –

trzy opcje do wyboru:
przyjeżdżacie Państwo z własnymi ulami i przekładamy na pasiece – proszę o zabranie kapelusza,
wypożyczamy transportówki do przewozu odkładów i należy je oddać – kaucja zwrotna 100zł/szt,
kupujecie od nas kartonik do przewozu odkładów – 25zł/szt.

Zamówienia prosimy składać przez naszą stronę internetową https://miodolandia.com.pl/sprzedaz-odkladow-pszczelich-2020r/
Więcej informacji pod numerem 664 863 318

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 341

Dodano (14 Maja 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.