Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Sprzedam miodarkę i izolatory nowe i uzywane


Do sprzedania mam miodarkę używaną trzyramkową z kwasówki do ramek warszawskich zwykłych i warszawskich poszerzanych , oraz 8 izolatorów używanych 4 ramkowych i 2 trzy ramkowe do uli warszawskich poszerzanych. Mam też 5 nowych izolatorów 3 ramkowych do w/w uli.Izolatory są z blachy ocynkowanej , boki i dół mają z kraty winid. Cena miodarki 1000,- zł ,izolatorów uzywanych 30,- a nowych 50,-.Telefon tylko od poniedziałku do piątku w godz.7:30-15:00   44 7259134

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1192

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (13 Maja 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

BeePower – Be or not to be, depends on a bee!

Kolejny krok w ratowaniu pszczół!

Enactus WSZiB i Portal Pszczelarski