Portal Pszczelarski

Pszczeli Port

[Sprzedam] Zaleszczotek - zwalcza warrozę!!!


Hoduję takie maleństwa 🤗 To jest zaleszczotek książkowy ( łac. Chelifer cancroides ), inaczej zwany pseudoskorpionem lub skorpionem książkowym 🤗 jest bardzo pożyteczny, ponieważ zabija pasożytnicze roztocza w ulach, powodujące Warrozę-najbardziej śmiertelną chorobę wśród pszczół, spowodowaną przez roztocza Varroa.
Badania dowiodły, że populacja około 25 zaleszczotków na ul jest w stanie niemal CAŁKOWICIE zahamować rozwój warrozy. Poza tym zabijają larwy mola barciaka, i wszystkie inne pasożyty niszczące nasz ul. Są przy tym całkowicie niegroźne dla pszczół.
Tak się składa, że jestem w posiadaniu kilkunastu sztuk tego maleństwa, w tym kilku samic w ciąży - niebawem będą młode :) jeżeli ktoś ma pszczoły, i ma problem z warrozą, to zapraszam do kontaktu :)
Uwagi:
- jeśli chcemy mieć w ulu zaleszczotki, to bardzo ważne jest, aby na dnie ula nie było siatki, ponieważ zaleszczotki będą nam spadać w trawę.
-jeżeli będziemy pryskać nasze ule chemikaliami i innym syfem, to zaleszczotki niestety wyginą.

Mój kontakt tel.: 513 017 645 ( można też pisać SMS)

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1373

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (23 Marca 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

ToSieNosi.eu
Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków
ToSieNosi.eu

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.