Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ule wielkopolskie 10 ramkowe


Oferuję na sprzedaż ule wielkopolskie 10 ramkowe . W skład zestawu wchodzą :

- Daszek kryty blachą ocynkowaną ( nie offsetową) , izolowany styropianem 2 cm

- Powałka z jednym pajączkiem

- Korpus nadstawkowy 1/2 : 1 szt

- Korpus gniazdowy : 2 szt

- Dennica higieniczna osiatkowana z wysuwaną tacą osiatkowaną oraz pełną tacą metalową do kontroli warrozy.

W skład zestawu nie wchodzi stojak pod ul.

Wszystkie korpusy są ocieplane wysokiej jakości styrodurem o grubości 3 cm i obite klepką sosnową 12 mm. Styrodur posiada o wiele lepsze właściwości izolacyjne w porównaniu ze styropianem oraz jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i środowiskowe

(ewentualnie na prośbę kupującego mogę ocieplić styropianem 3 cm). Koszt przesyłki za pobraniem 37,00 zł / szt.

tel. 793 978 260

Dla zainteresowanych istnieje możliwość zamiany kompletnie nowego ula wielkopolskiego za odkład pszczoły krainka .

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 578

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (18 Marca 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.