Portal Pszczelarski
Firma Łysoń
Firma Łysoń

[Sprzedam] DRZEWA I KRZEWY MIODODAJNE I OZDOBNE


Sprzedam wysyłkowo niewielkie ilości sadzonek drzew i krzewów miododajnych i ozdobnych, następujących gatunków: ewodia koreańska, korkowiec amurski, katalpa wielkokwiatowa, mydleniec wiechowaty, pieris japoński,ośnieża czteroskrzydła,kielichowiec wonny, kolkwicja chińska,i inne. Sadzonki wysyłam w 1 litrowych pojemnikach szkółkarskich oraz ewodie kopane z gruntu. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.florlang.pl. Kontakt ilangner@florlang.pl Zapraszam na moją stronę.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1738

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (12 Marca 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.