Portal Pszczelarski

[Sprzedam] SPRZEDAM DUŻĄ SUSZARKĘ DO PYŁKU


Sprzedam własnej roboty dużą suszarkę do suszenia Pyłku Kwiatowego . Suszarka mieści jednorazowo do 100kg wsadu mokrego Pyłku Kwiatowego, czas suszenia jednej partii wsadu to 48/60 godz. Suszarka posiada regulowane obroty głównego silnika nadmuchu poprzez autotransformator dodatkowo posiada zainstalowany termostat jak i termometr. Suszarka posiada 9szt. sit samo naciągających się sita o wymiarach 106 x51cm. Natomiast zewnętrzne wymiary suszarki : 140 x 90 x 59cm oraz od strony nadmuchów wysokość wynosi 130cm. Suszarka jest w pełni sprawna przy prawidłowej obsłudze posłuży jeszcze bardzo długo, wymaga tylko odświeżenia Farbą na zewnętrznej jej stronie aby poprawić wizualny wygląd. Cena do uzgodnienia kontakt Tel: 781532102 nie odpowiadam na sms-y.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 774

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (01 Marca 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Łukasz Zabłocki

Łukasz Zabłocki

Autor tekstów

Właściciel dużego gospodarstwa pasiecznego w południowo-zachodniej Polsce.

Wpływ ciepłej zimy na rodziny pszczele

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Jak sprawdzić, czy pszczoły są zdrowe?

Rosnąca popularność pszczoły miodnej

Budowa pszczoły miodnej - charakterystyka

Sylwia Zielińska

Sylwia Zielińska

Konsultant serwisu

Doktorantka na Uniwersytecie Rzeszowskim, członkini Koła Naukowego Technologów Żywności FERMENT. Interesuje się toksykologią żywności i zanieczyszczeniem środowiska. Dokładna analizatorka i badaczka składu chemicznego miodu. Poza uczelnią, wraz z przyjaciółką ekotesterka i propagatorka żywności ekologicznej (ekotester.pl - strona w przygotowaniu), działaczka w stowarzyszeniu oraz miłośniczka tańca i motocykli.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 1.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 3.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 2.