Portal Pszczelarski

[Sprzedam] DRTZEWA I KRZEWY MIODODAJNE I OZDOBNE


Sprzedam wysyłkowo sadzonki drzew i krzewów miododajnych i ozdobnych w niewielkich ilościach, następujących gatunków: ewodia koreańska, korkowiec amurski, katalpa wielkokwiatowa, mydleniec wiechowaty, pieris japoński, oliwnik wąskolistny,ośnieża czteroskrzydła,kielichowiec wonny, kolkwicja chińska, ketmia syryjska i inne. Sadzonki wysyłam w 1 litrowych pojemnikach szkółkarskich oraz kopane z gruntu. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.florlan.pl. Kontakt langnerireneusz@gmail.com Zapraszam na moją stronę.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2292

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (23 Lutego 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Marchewkowe naleśniki z miodem

Plackowe brownie z cukinią i miodem

Miodowa owsianka

Agnieszka Koza

Agnieszka Koza

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku

Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.

Szynka miodowo-musztardowa z rozmarynem

Filet limonkowo-miodowy z ziołami

Kurczak w różowej marynacie