Portal Pszczelarski

[Sprzedam] XPS NA ULE 700kpa 4cm


XPS 700kpa 4cm
10płyt w paczce wymiar 1,25 x 0,6m
krawędz: L

Cena 235zł/op
Dostawa: 20zł konto /25zł pobranie

Zamówienia pod numerem +48 792 971 645 lub biuro@nixel.pl


Styrodur XPS 700kpa 4cm jest jednym z najtwardszych, a zdaniem wielu pszczelarzy posiadających pasieki najtwardszym materiałem do budowy uli. Odporny na przegryzanie przez pszczoły. Jedna płyta, a w paczce jest ich 10 sztuk, posiada wymiary 1,25m x 0,6m. Dodatkowym ułatwieniem w rozplanowaniu pojedynczych elementów ula są proste, równo wycięte Krawędzie frezowane. Z jednej paczki można zbudować do 4 uli. Doskonale poddaje się obróbce cięcia na mniejsze elementy. Do tego celu można użyć prostych narzędzi znajdujących się w każdym gospodarstwie domowym, tj. osty nóż, piłka czy rozgrzana metalowa linka lub struna. Na końcowym etapie budowy ula używamy kleju poliuretanowego, odpornego na warunki atmosferyczne i kilka zwykłych wkrętów. W ten prosty sposób możemy samodzielnie zbudować ul typu np. Wielkopolskiego. Tak zbudowany z XPS ul będzie nam służył długie lata.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 329

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (07 Lutego 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.