Portal Pszczelarski

[Sprzedam] XPS NA ULE 700kpa 4cm


XPS 700kpa 4cm
10płyt w paczce wymiar 1,25 x 0,6m
krawędz: L

Cena 235zł/op
Dostawa: 20zł konto /25zł pobranie

Zamówienia pod numerem +48 792 971 645 lub biuro@nixel.pl


Styrodur XPS 700kpa 4cm jest jednym z najtwardszych, a zdaniem wielu pszczelarzy posiadających pasieki najtwardszym materiałem do budowy uli. Odporny na przegryzanie przez pszczoły. Jedna płyta, a w paczce jest ich 10 sztuk, posiada wymiary 1,25m x 0,6m. Dodatkowym ułatwieniem w rozplanowaniu pojedynczych elementów ula są proste, równo wycięte Krawędzie frezowane. Z jednej paczki można zbudować do 4 uli. Doskonale poddaje się obróbce cięcia na mniejsze elementy. Do tego celu można użyć prostych narzędzi znajdujących się w każdym gospodarstwie domowym, tj. osty nóż, piłka czy rozgrzana metalowa linka lub struna. Na końcowym etapie budowy ula używamy kleju poliuretanowego, odpornego na warunki atmosferyczne i kilka zwykłych wkrętów. W ten prosty sposób możemy samodzielnie zbudować ul typu np. Wielkopolskiego. Tak zbudowany z XPS ul będzie nam służył długie lata.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 980

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (07 Lutego 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Kuba

Kuba

Autor przepisów i bloga Kuba w kuchni (z małą pomocą Mamy)

Jeden z najmłodszych kucharzy w Polsce. Ma 5 lat. Bardzo lubi pływać, śpiewać, czytać i rysować.

Babeczki orzechowo-bananowe z polewą miodową

Stefan Jerzy Siudalski

Stefan Jerzy Siudalski

Autor artykułów

Kłodzczanin z urodzenia, obecnie mieszkaniec Warszawy. Osoba posiadające doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym: w pszczelarstwie, poszukiwaniu wody, ochronie mienia. Emerytowany redaktor naczelny pisma Ochrona mienia, wykładowca w dziedzinie technicznej ochrony mienia oraz kierownik pracowni projektowania i produkcji aparatury naukowej.

Cztery pory roku czyli piosenka o Rębkowie

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Agata Kurzajak

Agata Kurzajak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga ziarenkapieprzu.com.pl

Ukończyła filologię polską i podyplomowe studia z zakresu doradztwa zawodowego na UAM w Poznaniu. Doradca zawodowy i trener. Jej największą pasją jest gotowanie. Uwielbia łączyć różne smaki i odkrywać nowe przyprawy. Miłośniczka zwierząt, filmów dokumentalnych oraz herbaty z miodem i cytryną.

Wiosenna sałata ze szpinakiem i winegretem czosnkowo-miodowym

Koktajl arbuzowo-truskawkowy z miodem

Skrzydełka z miodem i chili