Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Miód Pszczeli Prosto z Pasieki


ŚWIAT MIODU SC OFERUJE
NATURALNE MIODY PSZCZELE PROSTO OD PSZCZELARZA

Skrystalizowane nie podgrzewane, bez domieszek. Miód pakowany w wiaderka od 15 do 30 kg oraz beczki około 300kg.

Miody w wiaderkach: Wielokwiatowy 14zł kg, Gryczany 16zł kg
Rzepakowy 14.50zł kg, Lipowy 17.50zł kg
Mniszek 14.50zł kg, Leśno Spadziowy 15zł kg, Klonowy 14.50zł kg

Miody w beczkach: Lipowy 17zł kg, Wielokwiatowy z rzepakiem 13,50zł kg Rzepakowy 14zł kg.

Pierzga hurt od 155-140 zł kg zależnie od ilości, Pyłek kwiatowy 45-38zł
Odbiór osobisty z okolic Grójca lub wysyłka kurierem na palecie. Wysyłka od 100-200kg cena 100 zł. 201-400kg 155zł. 401-700kg 190zl. Na miód wystawiam fakturę, pochodzenie miodu: Unia Europejska Zapraszam do kontaktu 665-406-796 lub 500-488-399 swiatmiodu123@gmail.com

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 338

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (30 Stycznia 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.