Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ramki Zbite i Zadrutowane Wielkopolskie


Witam serdecznie

Firma Nasza oferuje Państwu sprzedaż ramek zbitych i zadrutowanych gotowych do wtopienia węzy, ramki zbijane są zszywką 23 mm i drutowane drutem nierdzewnym 0,4 mm (drut odporny na stosowanie kwasów w ulu ). Ramka czopowana posiada otwory oraz rowek na drut, wykonana z dużą starannością, dobrze spasowana, wyłącznie z drewna sosnowego lub lipowego. Drewno jest bez zasinień i sęków.

Dodatkowo jest możliwość dokupienia węzy firmy Kokoszka lub Pasieka JuRajska w cenie 50 zł za 1 kg.

Ramki pakowane w jednej przesyłce:

* 60 szt wielkopolskie proste lub hoffmanowskie

* 90 szt wielkopolskie 1/2 proste lub hoffmanowskie

.Możliwa wysyłka kurierem i na palecie, minimalne zamówienie to jedna paczka.

Cena 1 ramki prostej: 2,50

Cena 1 ramki hoffmanowskiej: 2,80

Cena 1 ramki prostej 1/2: 2,30

Cena 1 ramki hoffmanowskiej 1/2: 2,60

Koszt wysyłki za pobraniem 1 paczki - 20,00

Zapraszamy serdecznie.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 215

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (17 Stycznia 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.