Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Miód wielokwiatowy - mieszanki z owocami, czekoladą itp. BIO-EKO też. HURT


Sprzedam wyjątkowe mieszanki miodów naturalnych

i ekologicznych z owocami.

Cena netto od 9,72 za 250 g.

Producent - sprzedaż hurtowa.

Certyfikat na produkty ekologiczne.

Więcej informacji na telefon...
................................

Miody naturalne 250g
.........................
Z czekoladą belgijską
Z jabłkiem i cytryną
Z czarną jagodą
Z czarną porzeczką
Z maliną
Z wiśnią
Z aronią
Z żurawiną
Z kiwi i szpinakiem
Z pomarańczą i brzoskwinią i kurkumą

...........................................
Miody ekologiczne 250g
.........
Z jabłkiem i cytryną
Z czarną jagodą
Z czarną porzeczką
Z maliną
Z wiśnią
Z aronią
Z żurawiną
Wielokwiatowy
................................
Kontakt:
.......515 499 277..........
Czynny: Pon. - Sob. w godz. 8-18
Odpowiadam na SMS-y
Oddzwaniam na połączenia nieodebrane.
...........
Na maila można pisać zawsze - 24/7.
Poproszę o numer telefonu - koniecznie!
Odpiszę / i oddzwonię w godzinach pracy?
.
.
.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 618

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (13 Stycznia 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.