Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Sprzedam Miody Pszczele z własnej pasieki


Gospodarstwo Pszczelarskie ,, Miodowa Pasieka ,,
jest największą zawodową pasieką na terenie woj. Śląskiego i śmiało możemy ją zaliczyć do największych w kraju.

Nasze gospodarstwo nastawione jest na produkcję miodu i dzięki wędrowaniu z pszczołami w ekologiczne i czyste tereny, możemy zaoferować różne gatunki miodu, jakie pozyskujemy w naszej pasiece.

***Ta oferta skierowana jest głównie do wszystkich zainteresowanych hurtowym zakupem miodu w beczkach po 290kg lub we wiaderkach 15kg lub 30kg. ( mam też miód w słoikach 0,9l.)


——— Minimalne zamówienie to 140kg ———

W ofercie posiadamy :

- Miód rzepakowy.
- Miód mniszkowy.
- Miód wielokwiatowy.
- Miód akacjowy.
- Miód lipowy.
- Miód faceliowy.
- Miód fasolowy.
- Miód z terenów leśnych.
- Miód gryczany.
- Miód słonecznikowy.
- Miód nawłociowy.

Oferujemy również produkty pszczele :

- Pyłek pszczeli ( obnóża ). - pakowany we worki po 5kg.

————— Ważne informacje —————

( o dostępność miodu proszę pytać, gdyż nie zawsze każdy gatunek pozyskujemy w większych ilościach, stanowczo decyduje o tym pogoda )

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego - 519 170 196 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS )

Preferujemy odbiór osobisty w Wojkowicach ( woj. Śląskie ), istnieje też możliwość wysyłki ( wysyłkę realizujemy tylko i wyłącznie paletowo - minimalne ryzyko uszkodzenia )

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 183

Dodano (11 Grudnia 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.