Portal Pszczelarski

[Sprzedam] POMOC !!!


Witam Brać Pszczelarską,naszego kolegę z koła pszczelarskiego ( warmiń-mazurskie) spotkała tragedia; spłonęła jemu pracownia pszczelarska z ulami (korpusy wielkopolskie 18 cm),ramkami i niezbędnymi rzeczami potrzebnymi do prowadzenia pasieki. Zwracam się z prośbą o jakiekolwiek wsparcie ,rzeczowe ,materialne czy inne podaję nr telefonu i nr konta jeżeli ktokolwiek może i zechce wspomóc na odbudowanie pracowni.Jeżeli ktoś posiada zapasowe korpusy,ramki,węzę lub jakiekolwiek rzeczy które może podarować proszę skontaktować się bezpośredni. W naszym kole i Wojewódzkim ogłosiliśmy komunikat i zbieramy się w sobotę o 8 rano aby pomóc posprzątać pogorzelisko i wesprzeć kolegę w jego ( a zarazem naszej wspólnej troski o pszczoły i kolegę) tragedii i będziemy organizować pomoc dla naszego kolegi.

Andrzej Kuchmacz tel. 512972100

nr konta; 19249010440000420072498361

Dziękuję w kolegi imieniu i własnym.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 556

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (10 Grudnia 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.