Portal Pszczelarski
Firma Łysoń
Firma Łysoń

[Sprzedam] POMOC !!!


Witam Brać Pszczelarską,naszego kolegę z koła pszczelarskiego ( warmiń-mazurskie) spotkała tragedia; spłonęła jemu pracownia pszczelarska z ulami (korpusy wielkopolskie 18 cm),ramkami i niezbędnymi rzeczami potrzebnymi do prowadzenia pasieki. Zwracam się z prośbą o jakiekolwiek wsparcie ,rzeczowe ,materialne czy inne podaję nr telefonu i nr konta jeżeli ktokolwiek może i zechce wspomóc na odbudowanie pracowni.Jeżeli ktoś posiada zapasowe korpusy,ramki,węzę lub jakiekolwiek rzeczy które może podarować proszę skontaktować się bezpośredni. W naszym kole i Wojewódzkim ogłosiliśmy komunikat i zbieramy się w sobotę o 8 rano aby pomóc posprzątać pogorzelisko i wesprzeć kolegę w jego ( a zarazem naszej wspólnej troski o pszczoły i kolegę) tragedii i będziemy organizować pomoc dla naszego kolegi.

Andrzej Kuchmacz tel. 512972100

nr konta; 19249010440000420072498361

Dziękuję w kolegi imieniu i własnym.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 833

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (10 Grudnia 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Centrum Apiterapii ApiBałt

Centrum Apiterapii ApiBałt

Bałtów 8, 27-423 Bałtów (na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego) Telefon: +48 530-747-744 E-mail: biuro@apibalt.pl

Mini SPA w Bałtowie

Stefan Jerzy Siudalski

Stefan Jerzy Siudalski

Autor artykułów

Kłodzczanin z urodzenia, obecnie mieszkaniec Warszawy. Osoba posiadające doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym: w pszczelarstwie, poszukiwaniu wody, ochronie mienia. Emerytowany redaktor naczelny pisma Ochrona mienia, wykładowca w dziedzinie technicznej ochrony mienia oraz kierownik pracowni projektowania i produkcji aparatury naukowej.

Cztery pory roku czyli piosenka o Rębkowie

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich

Miodobranie - krok po kroku

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności