Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Przezimowane rodziny pszczele wraz z ulami odkładowymi.


Przyjmuję zamówienia (jeszcze po starej cenie- 400 zł) na rodziny pszczele z ulami odkładowymi, które będą sprzedawane w marcu 2020 r po oblocie wiosennm pszczół.Pszczoły zostały zakarmione i leczone na Warrozę.Cena dotyczy jednej rodziny pszczelej ułożonej do zimowli na 6 plastrach snozowych wymiaku wielkopolskiego plus jedna ramka wielkopolska pusta lub częściowo odbudowana na skraju gniazda ( jak na zdjęciu).Wzmocnione drutem snozy można tak samo jak ramki wyjmować i stosować zamiennie z ramkami.Rodziny posiadają znakowane matki tegoroczne(Carnica Celle)i część zeszłoroczne ( Carnica Singer). Są to matki f1 po matkach reprodukcyjnych ( hodowla własna.Odbioru rodzin trzeba dokonać we własnym zakresie w dogodnym wcześniej umówionym terminie. Zamawiając powyżej 10 rodzin należy wpłacić zaliczkę, ale cena wówczas jest niższa (szczegóły telefonicznie).Są to pszczoły łagodne, wykorzystujące dobrze wszystkie pożytki. Zamówienia przyjmuję telefonicznie pod nr 32 284 64 00.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2111

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (30 Października 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Piotr Chmielewski

Piotr Chmielewski

Autor tekstów

Student Wydziału Biologii i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Ligi Ochrony Przyrody oraz Koła Naukowego Przyrodników UAM. Interesuje się ochroną przyrody i prawem ochrony środowiska.

Konferencja Współczesne Uwarunkowania Zarządzania Środowiskiem

Biały miód leśny z Mount Oku

Pszczoły olbrzymie i czarny miód leśny

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim