Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Przezimowane rodziny pszczele wraz z ulami odkładowymi.


Przyjmuję zamówienia (jeszcze po starej cenie- 400 zł) na rodziny pszczele z ulami odkładowymi, które będą sprzedawane w marcu 2020 r po oblocie wiosennm pszczół.Pszczoły zostały zakarmione i leczone na Warrozę.Cena dotyczy jednej rodziny pszczelej ułożonej do zimowli na 6 plastrach snozowych wymiaku wielkopolskiego plus jedna ramka wielkopolska pusta lub częściowo odbudowana na skraju gniazda ( jak na zdjęciu).Wzmocnione drutem snozy można tak samo jak ramki wyjmować i stosować zamiennie z ramkami.Rodziny posiadają znakowane matki tegoroczne(Carnica Celle)i część zeszłoroczne ( Carnica Singer). Są to matki f1 po matkach reprodukcyjnych ( hodowla własna.Odbioru rodzin trzeba dokonać we własnym zakresie w dogodnym wcześniej umówionym terminie. Zamawiając powyżej 10 rodzin należy wpłacić zaliczkę, ale cena wówczas jest niższa (szczegóły telefonicznie).Są to pszczoły łagodne, wykorzystujące dobrze wszystkie pożytki. Zamówienia przyjmuję telefonicznie pod nr 32 284 64 00.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2110

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (30 Października 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Emilia

Emilia

Autorka przepisów kulinarnych oraz bloga Kuchenna Kontrrewolucya

Całkiem świeżo upieczona tak mama, jak blogerka kulinarna. Fascynatka dobrej kuchni i słowiańskiego folkloru.

Rolada z szynki z pastą ziołową z olejem rzepakowym i morelami

Kaczka po mazursku

Sałatka z ogórków w zalewie octowo-miodowej na zimę

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Monika Wolańska

Monika Wolańska

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Słodkie Słone

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa a z zamiłowania „kucharą” - tak określają mnie znajomi. Pasji mam całe mnóstwo! Dobra kuchnia, fotografia, piękne wnętrza i miejsca, podróże…

Sałata z grejpfrutem, serem pleśniowym i sosem winegret z miodem

Ciasteczka imbirowe z miodem

Pierniczki na miodzie

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Wigilijne łazanki na bogato

Majowy miodek z mniszka lekarskiego

Bananowe chipsy z miodem