Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Przezimowane rodziny pszczele 2020


Przezimowane rodziny Pszczele 2020.
Uwaga: wszystkie rodziny w sezonie 2020 zostały już sprzedane! Zapraszamy do zakupu w 2021!

Przezimowane rodziny Pszczele. Cena 600 PLN. Zaliczka 50 PLN. Reszta płatna przy odbiorze. Line potwierdzam po przeglądzie wiosennym i oblocie pszczół. Możliwa wysyłka za dodatkowa opłatą na koszt i ryzyko kupującecgo. Przy wysyłce kosztem sa także pudła odkładowe 2 szt na 1 rodzinę (cena 20 PLn x 2 sztuki = 40 PLN) i koszty przesyłki. Dostępne linie na pasiece: do uzgodnienia po pierwszym oblocie. Zazimowane: Kaukaz WG, Zinger, Celle, CJ10, Prima, CT46, Marynka, Kortówka i in.

Matki: urodzone w lipcu 2019, sprawdzone linie, ze sprawdzonym czerwieniem, pokolenie F1 od matek Reproduktorek od Certyfikowanych Producentów.Uwaga: odbiór rodzin jest możliwy po rozluźnieniu kłębów. Marzec – Kwiecień 2020. Wydajemy przezimowane rodziny pszczele takimi, jakie wychodzą z zimy. Pszczół będzie mniej w marcu niż kwietniu. O ile ktoś jest zaawansowanym pszczelarzem może odebrać rodziny wcześniej, a jak ktoś jest początkujący – radzimy, aby odbiór był w kwietniiu, gdyż my doprowadzimy rodzinę do siły szybciej niż początkujący pszczelarz. Ilość czerwiu oraz siła rodziny zależy od terminu odbioru rodziny oraz od pogody w marcu i w kwietniu 2020.
Rodziny sa na ramce Wielkopolskiej. NP: jest Marzec 2020, pszczoły obsiadają 7 ramek, lecz mimo to, my dajemy w sumie 10 ramek.

Uwaga: trwa nabór na Intensywny Kurs Pszczelarski dla Poczatkujących edycja 2020. Więcej info: 605 - pokaż numer telefonu - lub www.pasiekapszczeliraj.pl

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 3740

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (03 Października 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.