Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Przezimowane rodziny pszczele 2020


Przezimowane rodziny Pszczele 2020.
Uwaga: wszystkie rodziny w sezonie 2020 zostały już sprzedane! Zapraszamy do zakupu w 2021!

Przezimowane rodziny Pszczele. Cena 600 PLN. Zaliczka 50 PLN. Reszta płatna przy odbiorze. Line potwierdzam po przeglądzie wiosennym i oblocie pszczół. Możliwa wysyłka za dodatkowa opłatą na koszt i ryzyko kupującecgo. Przy wysyłce kosztem sa także pudła odkładowe 2 szt na 1 rodzinę (cena 20 PLn x 2 sztuki = 40 PLN) i koszty przesyłki. Dostępne linie na pasiece: do uzgodnienia po pierwszym oblocie. Zazimowane: Kaukaz WG, Zinger, Celle, CJ10, Prima, CT46, Marynka, Kortówka i in.

Matki: urodzone w lipcu 2019, sprawdzone linie, ze sprawdzonym czerwieniem, pokolenie F1 od matek Reproduktorek od Certyfikowanych Producentów.Uwaga: odbiór rodzin jest możliwy po rozluźnieniu kłębów. Marzec – Kwiecień 2020. Wydajemy przezimowane rodziny pszczele takimi, jakie wychodzą z zimy. Pszczół będzie mniej w marcu niż kwietniu. O ile ktoś jest zaawansowanym pszczelarzem może odebrać rodziny wcześniej, a jak ktoś jest początkujący – radzimy, aby odbiór był w kwietniiu, gdyż my doprowadzimy rodzinę do siły szybciej niż początkujący pszczelarz. Ilość czerwiu oraz siła rodziny zależy od terminu odbioru rodziny oraz od pogody w marcu i w kwietniu 2020.
Rodziny sa na ramce Wielkopolskiej. NP: jest Marzec 2020, pszczoły obsiadają 7 ramek, lecz mimo to, my dajemy w sumie 10 ramek.

Uwaga: trwa nabór na Intensywny Kurs Pszczelarski dla Poczatkujących edycja 2020. Więcej info: 605 - pokaż numer telefonu - lub www.pasiekapszczeliraj.pl

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 4380

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (03 Października 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Łukasz Zabłocki

Łukasz Zabłocki

Autor tekstów

Właściciel dużego gospodarstwa pasiecznego w południowo-zachodniej Polsce.

Wpływ ciepłej zimy na rodziny pszczele

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

Bee Power i Enactus WSZiB nagrodzony w konkursie! Cz. 1.

Enactus WSZiB i Portal Pszczelarski

Bee Power i Enactus WSZiB nagrodzony w konkursie! Cz. 2.

Stefan Jerzy Siudalski

Stefan Jerzy Siudalski

Autor artykułów

Kłodzczanin z urodzenia, obecnie mieszkaniec Warszawy. Osoba posiadające doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym: w pszczelarstwie, poszukiwaniu wody, ochronie mienia. Emerytowany redaktor naczelny pisma Ochrona mienia, wykładowca w dziedzinie technicznej ochrony mienia oraz kierownik pracowni projektowania i produkcji aparatury naukowej.

Cztery pory roku czyli piosenka o Rębkowie