Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Formatki, Ule, Gniazda do hodowli Murarki ogrodowej zamiast czciny


Formatki, Ule, Gniazda do hodowli Murarki ogrodowej
Innowacyjny produkt zastępujący trzcinę (Zobacz więcej)
Innowacyjny produkt do hodowli pszczoły Murarki ogrodowej zastępujący standardową trzcinę
Zalety:
Wielokrotność użytku
Okrągłe otwory które najbardziej przypominają trzcinę
Łatwe wyjmowanie kokonów
Wodoodporność

Produkt wykonany z twardego styroduru
Sprzedawany jest segment 20 formatek zawierający 741 otworów o średnicy 8-9mm
wymiary
wys 45 cm gł 20 cm szer 60 cm

CENA
130zł / zestaw (20 formatek)


Koszt wysyłki kurierem 18 zł lub pobranie 24zł
w jednej paczce możemy wysłać maksymalnie do 6 zestawów
zamówienie można wysłać na maila z adresem wysyłki i wyborem formy płatności na biuro1@vp.pl tel 603185992
lub
odbiór osobisty po kontakcie telefonicznym w celu zweryfikowania dostępności
w Borzęcin 1 05-620 Błędów

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 7192

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (05 Marca 2015)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.