Portal Pszczelarski

[Współpraca] Działaj Lokalnie


Stowarzyszenie Pszczelarzy Zagłębia Miedziowego "RUDNA" w Rudnej współpracując ze Stowarzyszeniem LGD "Kraina Łęgów Odrzańskich” przystąpiło do programu "Działaj Lokalnie " który jest przedsięwzięciem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności . W ramach tego programu rozpoczęliśmy realizację projektu pod nazwą "Lokalnie dla środowiska i owadów zapylających" Projekt ten ma na celu propagowanie wartości proekologicznych, pszczelarstwa oraz zdrowego trybu życia.
Projekt ma za zadanie stworzenie ścieżki edukacyjnej w której grupy odbiorców będą bezpośrednio mogły zapoznać się z : życiem pszczoły miodnej i innych zapylaczy, z produkcją rolną i stosowania
w niej w sposób racjonalny środków ochrony roślin tak aby nie szkodzić środowisku. Ponadto tematem ścieżki będzie wskazywanie sposobów pozyskiwania czystej ekologicznie żywności w tym produktów pszczelich. Projekt rozpoczynamy od stworzenia pasieki i miejsca w którym będą pozyskiwane produkty pszczele tj. pracowni pszczelarskiej spełniającej normy sanitarne.
Przyjęcie zorganizowanych grup będzie możliwe również w formie rekreacyjnej
z możliwością zorganizowania pikniku w dostosowanym i przygotowanym do tego celu miejscu. Grupy będą mogły zobaczyć życie rodziny pszczelej "od wewnątrz", natomiast w sali wyposażonej
w sprzęt multimedialny i pszczelarski będzie można prowadzić prezentacje i wszelkiego rodzaju warsztaty tematyczne. Jest to możliwe dzięki współpracy Stowarzyszenia z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Rudnej które będzie czynnie uczestniczyć w realizacji projektu.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 583

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (30 Czerwca 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.