Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Miód z tegorocznych zbiorów 2019 - Naturalny


Dzień dobry państwu,

pszczelarstwem zajmujemy się już kilka dobrych lat. Zaczynaliśmy od sprzedaży samego miodu, teraz nasza działalność jest szersza.
W aktualnej ofercie sprzedaży miodu, posiadamy różne jego rodzaje:
- wielokwiatowy,
- rzepakowy,
- akacjowy.

Podana cena dot. jednego słoika miodu, o standardowej pojemności 0,9 l., czyli ok. 1,3 kg. miodu w jednym słoiku.

Pasieka ulokowana jest w małej miejscowości w województwie świętokrzyskim. Zlokalizowana jest na terenach leśnych, dzięki czemu wolna jest od spalin samochodowych czy środków ochrony roślin.

Produkcja nie nastawiona na sprzedaż masową (ogólnopolską), dzięki czemu pozyskiwany miód z pasiek jest bardzo dobrej jakości bez dodatków.

W przypadku zakupu jednorazowo większej ilości sztuk istnieje możliwość negocjacji ceny, uzależnionej od liczby produktu.

Sprzedaż odbywa się po przez dwie formy:
- odbiór osobisty,
- wysyłka na koszt kupującego.

Zachęcam do zakupu i kontaktu.
Pytania prosimy kierować pod nr tel.: 535 253 408
:-)

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 577

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (25 Czerwca 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.