Portal Pszczelarski

[Sprzedam] SPRZEDAM matki pszczele unasienione/ odkłady/rodziny + doradztwo


Witam,

Sprzedam podkłady pszczele lub całe rodziny - produkcyjne (Ramka Wielkopolska). Matki Krainki - naturalnie unasienione na pasieczysku czerwiące. Odbiór na terenie śląska.

Jestem dyplomowanym mistrzem pszczelarskim z ponad 20 letnim doświadczeniem, pasjonat - w swojej karierze udzielałem niezliczonej liczby prelekcji, a pasją do pszczelarstwa zaraziłem welu znajomych.

Jeśli jesteś osobą początkującą/średniozaawansowaną lub zaawansowaną i najzwyczajniej potrzebujesz porady lub pomocy - zapraszam do kontaktu telefonicznego. Do 150 km oferuje dojazd na miejsce i rozpoznanie problemu. Cena konsultacji pozostaje uzalezniona od złożoności problemu/ liczby wizyt oraz dystansu.

Proszę wyłącznie o kontakt telefoniczny - szybciej odbiorę niż odpiszę,
.
Roman
‭883 030 881‬

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 981

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (17 Czerwca 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Bee albo nie być... Pszczoła to wyjątek

Henryk Kłak przewodniczącym Rady Koordynacyjnej Dolnośląskich Związków Pszczelarzy 2017

2 Jarmark Pszczeli w Radlinie

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Roje pszczół i ich nazwy

Historia pszczelarstwa kołem się toczy?

Różnice między pszczołą a osą

Sylwia Zielińska

Sylwia Zielińska

Konsultant serwisu

Doktorantka na Uniwersytecie Rzeszowskim, członkini Koła Naukowego Technologów Żywności FERMENT. Interesuje się toksykologią żywności i zanieczyszczeniem środowiska. Dokładna analizatorka i badaczka składu chemicznego miodu. Poza uczelnią, wraz z przyjaciółką ekotesterka i propagatorka żywności ekologicznej (ekotester.pl - strona w przygotowaniu), działaczka w stowarzyszeniu oraz miłośniczka tańca i motocykli.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 3.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 1.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 2.