Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Czujnik GPS do ochrony uli i pszczół. Alarm na telefonie. Tabliczka GRATIS


Obawiasz się kradzieży na pasiece?

Czujnik ten zaskoczy każdego złodzieja pszczół i miodu. Wykrywa poruszenie ula. Posiada wbudowany lokalizator GPS.

Bez abonamentu. Produkt Polski.

Masz pytanie? Zadzwoń do nas 55 234 6918

Czujnik ControlBee z GPS wykrywa drgania i wibracje, a w przypadku wykrycia podejrzanej aktywności uruchamia lokalizator GPS. Gdy wykryje poruszenie ula z czujnikiem wyśle do aplikacji na telefonie powiadomienie o alarmie oraz pokaże aktualną pozycję ula na mapie.

Dzięki małym wymiarom i wytrzymałej baterii może być skutecznie ukryty w ulu bez konieczności obsługi nawet przez 10 miesięcy.

Nasz produkt jest bardzo prosty w obsłudze. Całą jego obsługę zrealizujesz przez aplikację na telefonie z systemem ANDROID.

Zobacz darmową aplikacje "ControlBee" w Google Play.

Zestaw składa się z:
- Czujnik sabotażu do ula z lokalizatorem GPS
- Zestaw baterii (typu CR123A)
- Instrukcja montażu w języku Polskim

Przy zakupie 2 czujników ControlBee otrzymasz żółtą tabliczkę ostrzegawczą GRATIS!

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 732

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (28 Maja 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.